BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
KATEGORİLER Magazin 24 EYLÜL 2012 / 07:57

Kick-Ass 2 Setinde Mor Bir Panigale

Etrafta bir dolu süper kahraman temalı film ve çizgi roman var. Peki neden onca insandan birisi de çıkıp bunu gerçekleştirmeyi denemedi? Gerçek hayatta süper kahramanlar olsa nasıl olurdu? İşte bu soruların cevabını eğlenceli bir anlatımla ele alan  2010 yapımı Kick-Ass 'in devam filminin çekimleri halen sürmekte.


[gallery link="file" columns="4"]

Bizi ilgilendiren asıl konu ise, bir Hollywood filminde ilk kez bir Ducati 1199 Panigale 'nin boy gösteriyor olması. Fotoğraflarda Hit Girl 'i canlandıran 15 yaşındaki Chloe Moretz 'i  görmektesiniz. Hemen endişelenmeyin, bu agresif motosikleti sürüş sahnelerinde bir düblör kullanacak.  Hit Girl,  köstümünün renklerine uygun mor renkli Panigale 'si sayesinde olay mahallerine hiç kuşkusuz en hızlı şekilde ulaşacaktır.  Umarız yönetmen Jeff Wadlow filmde bu özel motosikletin kendine has sesi yerine sıralı bir 4 silindir sesi kullanmaz.


Jim Carrey ve Nicholas Cage gibi isimlerin de yer alacağı bu eğlenceli yapım 23 Haziran 2013 tarihinde gösterime girecek. Filmin ardından dükkanlarda mor Ducati 'ler boy gösterirse hiç şaşırmayın.